Satış Noktaları

Eğitimli ve son teknoloji ile donatılmış yetkili servis ağımızla keşif, montaj ve arıza durumlarında ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yanınızdayız. VitrA – Artema servis hizmeti konusunda uzman, özel eğitimli teknisyenler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla verilmektedir. Aşağıda yer alan bütün hizmetlerimiz için sayfanın sağ altında bulunan “online servis randevusu al” seçeneği ile hızlı ve kolayca randevu alabilirsiniz. Sorularınıza kolayca yanıt almak için bize 0850 311 70 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Keşif

Keşif hizmeti, alanında uzman yetkili servis çalışanlarımız tarafından montaj yapılacak alanın, su ve elektrik tesisatının montaj yapılacak ürüne uygunluğunu kontrol eden bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde montaj yapılacak alanda tesisatla ilgili bir sorun varsa daha ürün monte edilmeden kontrol edilir sorunlar daha var olmadan çözülür.

Montaj

Doğru montaj yapılması ürünün ve montaj yapılacak alanın zarar görmemesi için hayati önem taşıyor. Hatalı montajlarla ortaya çıkabilecek sorunlarla karşılaşmamanız açısından, montajınızı profesyonel ekibimize yaptırmanızı öneririz. Aldığınız ürünün bedelsiz montaj hakkı yoksa, yetkili servislerimiz küçük bir ücret karşılığında hizmet verip aldıklarınızı sizin için monte edebilir.

Ücretsiz montaj uygulama esasları
 • 1. Ücretsiz montaj hakkı, KDV dahil 10.000 TL ve üzerinde alışveriş yapanlara tanınır.
 • 2. Tüm ürün gruplarından KDV dahil 10.000 TL ve üzeri kampanyalı ürün satın alan müşterilerimiz, altyapı hizmeti hariç olmak üzere, satın alınan tün kampanyalı ürünlerde bedelsiz montaj hakkına sahip olur.
 • 3. Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel müşterilerimizin, montaj hizmeti almak için yetkili servislerimizle iletişime geçmesi gerekir.
 • 4. Ücretsiz montajdan faydalanabilmek için fatura ibrazı gerekmektedir. Yetkili servis bedelsiz montaj için fatura tarihi ve tutarını dikkate alacaktır.
 • 5. Bedelsiz montaj hakkı, altyapısı hazır olan alanlarda geçerli olup 31 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabilir.
 • 6. Kampanya, 3 Kasım - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
 • 7. Bedelsiz demontaj hizmeti, yalnızca kampanya kapsamında montajı yapılacak ürünlerin yerinden çıkarılacak ürünler için geçerlidir.
 • 8. Her bir montaj hakkı, tek bir adres/konut için geçerlidir.
 • 9. Yetkili Servis için tek seferlik gidiş ve montaj bedeli karşılanır. Altyapı kaynaklı sorunlar nedeniyle yetkili servisin 2 ya da daha fazla kere gitmesi gerekirse, servis hizmeti bedeli müşteriye aittir.
 • 10. Garanti harici hizmetlerde, gidiş-dönüş toplam 40 km’yi aşan durumlarda, katedilen mesafeden 40 km düşüldükten sonra kalanı için yol bedeli müşteriden talep edilebilir.
 • 11. İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. , bedelsiz montaj kampanyasını geçersiz kılma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Arıza Onarımı

Ürünlerinizde zaman içerisinde arıza durumları oluşabilir. Arızanın kesin çözümünün sağlanması ve arızanın tekrar etmemesi için arızaya kimin müdahale ettiği büyük önem taşıyor. VitrA olarak deneyimli yetkili servislerimizle bütün arıza sorunlarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde müdahale ederek arızanın büyümesini ve olumsuz sonuçlar doğurmasını engelleriz.

Yedek parça

Ürünlerinizin işlevselliğini uzun yıllar sürdürebilmesi için daima orijinal yedek parçalarımızla yanınızdayız. İhtiyacınız olan bütün orijinal yedek parçaları bir yıl garantili olarak yetkili servislerimizden temin edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri İletişim Hizmetleri