Keşfet

VitrA'nın Keşfet sayfasında ilham dolu bir deneyime hazır olun. Tasarım ipuçları ve son trendleri keşfederken, hayalinizdeki mekan için en iyi çözümleri bulun.

ERKE Tasarım ile Sürdürülebilir Mimari Webinarı

Webinarımızda yeşil bina değerlendirme süreci, mimari kredi gereklilikleri ve projelerde karşılaşılan konular üzerine kapsamlı bir bakış sunulacaktır.

VitrA vitals

Dünya standartlarında teknolojiler geliştirerek hem ürünlerini hem de hizmetlerini sürekli ileriye taşımayı hedefleyen VitrA, tasarım ve inovasyona önemli yatırımlar yapmaya devam ediyor.

El Değmeden Hijyen

VitrA olarak önceliğimiz her zaman insan sağlığı. Bu öncelikle evlerde, okullarda, hastanelerde, otellerde, restoranlarda ve tüm toplu kullanım alanlarında insanları en sağlıklı banyolarla buluşturmak için yıllardır özenle çalışıyoruz. Sevdiklerinize güvenle dokunabilmeniz için temassız bir banyo deneyimi sunuyoruz.

Signature

Bireylerin en temel gereksinimlerine duyulan saygı ve özenle hayata geçirilen Signature Koleksiyonu, her bir ürünüyle modern kent yaşamındaki en iyi banyo deneyimini geliştirmek için VitrA’nın tasarımcılarla yaptığı eşsiz iş birliğini temsil ediyor.

360 Mağazalar

Nişantaşı, Suadiye, Ankara, Samsun, İzmir VitrA mağazalarımızı ve Suadiye İntema mağazamızı 360 sanal tur ile istediğiniz yerden ziyaret edebilir, koleksiyonlar arasında dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Şimdi turunuza başlayın, VitrA ve Artema ürünlerini yerinde keşfedin.

Gömme rezervuarlar

VitrA Gömme Rezervuarlar, her tesisata uyumlu kurulum seçenekleri ile tüm banyolar için sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyor. Her duvar, klozet tipi için ürünler içeren VitrA Gömme Rezervuarlar, farklı kalınlık ve yüksekliklerdeki ürünleriyle kolay ve hızlı kurulum imkanı sunuyor.