Garanti

En yüksek beklentilere yenilikçi çözümler getiriyor, +2 yıl ek garanti ve periyodik bakım paketi seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede sizi onarım ve parça değişim maliyetlerinden korurken ürününüzü ilk günkü performansıyla uzun yıllar kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Uzatılmış garanti paketi

V-Care Akıllı Klozetler 2 yıl garanti kapsamındadır. Ek garanti paketi kapsamında garanti süresi 4 yıla uzatılır.

Uzatılmış garanti ve periyodik bakım paketi

V-Care Akıllı Klozetler 2 yıl garanti kapsamındadır. Ek garanti ve periyodik bakım paketi kapsamında 4 yıllık garanti süresine ek olarak; garanti süresi boyunca ürünün yıllık periyodik bakımı yetkili servisler tarafından ücretsiz sağlanır.

Garanti Talep Formu

Bu formu doldurarak faturanızı kayıt altına alabilir, ihtiyacınız olduğunda VitrA yetkilileri tarafından erişilebilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Ürün fatura tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alınabilen Uzatılmış Garanti ile banyo keyfinizi daha uzun süre garanti altına alabilirsiniz. Ürünü alırken sahip olduğunuz 2 yıllık üretici garantisini, ek olarak aldığınız Uzatılmış Garanti hizmetiyle 4 yıla kadar uzatabilirsiniz.

VitrA, yetkili servis güvencesi ve sunduğu bakım2 hizmeti ile cihazın daha verimli çalışmasına olanak sağlayarak, hem bütçenizi hem de içinizi rahatlatıyor. Orijinal yedek parça ile yapılan bakım ve onarım sayesinde cihazınız ilk günkü gibi performans gösterecektir.

Türkiye’de seçili VitrA satış noktaları ile vitra.com.tr web sitemizden tüm detaylara erişebilirsiniz.Türkiye’de seçili VitrA satış noktaları ile vitra.com.tr web sitemizden tüm detaylara erişebilirsiniz.

Bakım hizmeti sadece bu hizmetin verildiği paket dâhilinde, yetkili servisin montaj tarihinden itibaren yılda bir defa yetkili servis tarafından ücretsiz bakım hizmeti sağlanır. Örneğin, Uzatılmış Garanti ve Bakım paketi (HSSG5410) satın aldığınız ürünün montajı yetkili servis tarafından 1 Mart 2022’de tamamlandı. Bu durumda 1 Mart 2023, 1 Mart 2024, 1 Mart 2025 tarihlerine kadar yılda bir defa (toplamda üç defa) olmak şartıyla ilgili yetkili servis bakım ziyaretlerini gerçekleştirecektir.

 

Uzatılmış garanti hizmetleri kapsamında üretici garanti koşullarında herhangi bir değişiklik söz konusu değildir. Kullanıcı kaynaklı veya ürünün bağlı olduğu tesisat sebepli üründe oluşabilecek arızalar yetkili servis tespiti ile garanti harici sayılır. Bu gibi durumlarda uzatılmış garanti hizmeti alan müşterilerimize özel orijinal yedek parça indirimlerinden faydalanabilirsiniz.